Справу викрадення Величка передали СБУ, бо міліція саботувала її під впливом бєні-коломойського

коломойський

Бабушкінський райвідділ міліції Дніпропетровська проводив неефективне досудове розслідування у справі про зникнення Олександра Величка – директора департаменту корпоративних прав та правового забезпечення Дніпропетровської міськради.

Про це йдеться у відповіді прокуратури Дніпропетровської області на звернення депутата БПП Сергія Лещенка.

У відомств зазначили, що Величко під час допиту 5 березня розповів, що 25 лютого поблизу будівлі Дніпропетровської ОДА його затримали та незаконно утримували в різних місцях невідомі особи.

“Своє звернення зі звинуваченнями колишніх керівників міста та області в корупційних діяннях він давав під тиском у період перебування в наручниках”, – йдеться у відповіді прокуратури.

Наразі справа Величка передана до СБУ, а статтю, за якою вона розслідується, перекваліфіковано на “захоплення представника влади як заручника”, яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 8 до 15 років.

Раніше в.о. мера Дніпропетровська Максим Романенко повідомляв, що 25 лютого близько 12:00 до нього звернувся Величко і повідомив, що його викликав до себе заступник дніпропетровського губернатора Ігоря Коломойського Геннадій Корбан. Після прибуття Величка в обладміністрацію зв’язок з ним зник. Згодом в інтернеті з’явилося відеозвернення Величка, на якому він звинувачує Корбана у своєму викраденні.

Джерело: ПРАВДА УКРАЇНИ

leave a comment