Компанія Ріната Ахметова одночасно з оголошенням фінансових результатів за минулий рік оголосила дефолт

Ахметов

Компанія “Метінвест”, яка входить до групи СКМ Ріната Ахметова, одночасно з оголошенням фінансових результатів діяльності за минулий рік оголосила про те, що вона знаходиться у стані дефолту. Про це повідомляє прес-служба “Метінвесту”.

“Паралельно з сьогоднішньою публікацією фінансових результатів за 2014 рік Група оголосила про те, що вона знаходиться у стані дефолту, і починає три проекти з отримання згоди від утримувачів своїх облігацій з термінами погашення у 2015-му, 2017-му і 2018-му роках”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, метою цих проектів є відтермінування погашення основної суми боргу за облігаціями з терміном погашення 20 травня 2015 року, а також отримання згоди від тримачів облігацій на відмову від свого права пред’являти вимоги у зв’язку з певними випадками дефолту, що настали і можливі у майбутньому, за облігаціями з термінами погашення у 2015-му, 2017-му і 2018-му роках.

У групі також поінформували про продовження переговорів з кредиторами з питань передекспортного фінансування. Одна з цілей переговорів – підписати договір про невиконання дій і згоду на відмову від пред’явлення вимог у зв’язку з невиконанням деяких зобов’язань, що повинне забезпечити шлях до ширшої реструктуризації заборгованості групи.

Як повідомлялося, “Метінвест” у 2014 році скоротив чистий прибуток у 2,5 разу порівняно з 2013 роком – до 159 млн дол. з 392 млн дол., йдеться у фінансових результатах компанії за минулий рік.

Згідно з повідомленням компанії, виручка від реалізації продукції групи в 2014 році знизилася на 18% – до 10,565 млрд дол.

При цьому показник EBITDA (прибуток до вирахування відсотків, сплати податків і амортизаційних відрахувань), “Метінвесту” за вказаний період збільшився на 14% – до 2,702 млрд дол.

Джерело: ПРАВДА УКРАЇНИ

leave a comment