Міністерство інфраструктури вмовило угорську авіакомпанію Wizz Air залишитися в Україні

Авіабізнес

Угорська авіакомпанія Wizz Air фізично збереже свою дочірню компанію в Україні – “Wizz Air Україна”, повідомив перший заступник міністра інфраструктури України Володимир Шульмейстер.

За його словами про це йшлося в ході зустрічі з керівництвом угорської авіакомпанії, яка була ініційована міністерством.

“Wizz Air Україна” залишається, як тільки вони зрозуміють, що рівень ризиків для них знижений, вони цю компанію перезапускатимуть “- сказав він.

Крім того за словами першого заступника міністра інфраструктури, Державіаслужба України вже переоформила дозволи на угорську компанію Wizz Air на польоти в Польщу, Німеччину, Кіпр, ведуться переговори про польоти угорської компанії між Україною Італією, Іспанією, для чого необхідні дозволи цих країн.

Також міністерство пропонує компанії виконувати рейси зі Львова. Крім цього, Шульмейстер повідомив, що угорський авіаперевізник буде виконувати рейси з Угорщини в Вільнюс і Софію, і також ідуть переговори про виконання нею рейсів з цих міст в Україну.

Нагадаємо, угорська Wizz Air Holdings Plc продовжить реструктуризацію діяльності в Україні і з 20 квітня 2015 Wizz Air Hungary буде виконувати вісім рейсів в Україну та з України, а її дочірня авіакомпанія “Wizz Air Україна”, яка в даний час виконує 16 рейсів на двох літаках – припинить свою діяльність з 20 квітня.

Як повідомила прес-служба авіакомпанії, 4 червня 2015 відбудеться відкриття бази угорської Wizz у Києві, на якій буде базуватися один літак Airbus A320. Другий літак Airbus A320, який зараз базується в Києві, буде переміщений на нову базу Wizz Air в Кошице, і буде виконувати рейси з Кошице в Мілан Бергамо і Шеффілд-Донкастер з початку червня 2015 року. “У продовження скорочення авіапарку” Wizz Air Україна “торік знадобилася подальша оптимізація та реструктуризація активностей Wizz Air в Україні. Це пов’язано з триваючою нестабільністю в Східній Україні, девальвацією і нестабільністю місцевої валюти і впливом контролю обміну валюти.

Wizz Air Hungary постарається зменшити вплив даних факторів і дозволить Wizz Air залишитися однією з ключових авіакомпаній на українському ринку. Авіакомпанія буде готова до розширення активностей в Україні, коли ситуація на ринку покращиться“, – говорилося в повідомленні авіакомпанії. Також відзначалося що буде продовжено виконання наступних рейсів: Київ – Будапешт, Київ – Лондон (Лутон) без змін. На рейси Київ – Кельн, Київ – Дортмунд, Київ – Гамбург, Київ – Катовіце, Київ – Ларнака, Київ – Мюнхен необхідно перебронювати квитки через Wizz Air Hungary.

Припинені з 20 квітня маршрути: Київ – Барселона, Київ – Валенсія, Київ – Кутаїсі, Київ – Москва, Київ – Мілан, Київ – Неаполь, Київ – Венеція, Львів – Мілан, Львів – Неаполь, Львів – Венеція.

Джерело: ПРАВДА УКРАЇНИ

leave a comment