Балуху, який голодує в Криму, обмежили можливість ознайомлення зі справою – Чийгоз

Українському активісту Володимирові Балуху, який 152 дні голодує в анексованому Криму, обмежили можливість ознайомлення зі змістом кримінальної справи, за якою раніше йому винесли вирок. Про це 17 серпня у коментарі проекту Радіо Свобода Крим.Реалії повідомив заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз.

Зокрема, за його інформацією, вже складений акт, де Балух написав свою незгоду з такими діями.

«У них є бажання швидко засудити (в апеляції – ред.) і видворити Балуха за межі Криму», – сказав Чийгоз.

Читайте також: «У селі ненавидять Володю та Україну»: як живе родина Володимира Балуха після його вироку

6 серпня Балуха доставили в ізолятор тимчасового утримання в селище Роздольне, де він продовжив ознайомлюватися з матеріалами кримінальної справи про «дезорганізацію роботи ІТТ».

Ув’язнений у Криму український активіст Володимир Балух продовжує безстрокове голодування, яке він оголосив 19 березня 2018 року. Український активіст за час протесту втратив 30 кілограмів ваги.

5 липня підконтрольний Росії Роздольненський районний суд засудив українського активіста Володимира Балуха до 5 років колонії загального режиму і штрафу 10 тисяч рублів (близько чотирьох тисяч гривень).

Активіста засудили до такого тюремного терміну за сукупністю двох кримінальних справ.

ФСБ Росії затримала Володимира Балуха 8 грудня 2016 року. Співробітники ФСБ стверджували, що знайшли на горищі будинку, де живе Володимир Балух, 90 патронів і кілька тротилових шашок.

Захист Балуха і правозахисники стверджують, що він став жертвою репресій за свою проукраїнську позицію – через прапор України на подвір’ї його будинку.

 

Build a better website in less than an hour. Start for free at us.

leave a comment