Понад 200 російських військових загинули під час боїв біля Іловайська – Ноздрачов

Під час бойових дій біля Іловайська в період з 24 по 29 серпня 2014 року загинуло понад 200 російських військових. Про це заявив керівник Управління цивільно-військового співробітництва Збройних сил України Олексій Ноздрачов.

«За інформацією, отриманою від різних розвідувальних органів, і за результатами нашої роботи, під час Іловайських подій загинуло трохи більше ніж 200 військовослужбовців Росії», – сказав Ноздрачов.

Читайте також: «Іловайський котел»: сліди військових Росії на Донбасі

Він також заявив, що близько 300 російських військовослужбовців були поранені. Загалом за 2014 рік, за його словами, збройні сили Росії втратили під час бойових дій в Україні близько 1700 осіб.

За даними Генеральної прокуратури України, під час бойових дій під Іловайськом загинуло 366 військовослужбовців та добровольців, 429 були поранені.

Читайте також: «Зниклими безвісти під Іловайськом залишаються 84 бійці, 11 у заручниках у ОРДЛО – Генштаб ЗСУ»

Наприкінці серпня 2014 року бійці сил АТО потрапили в оточення під Іловайськом на Донеччині. Військові регулярних частин Збройних сил Росії, що вторглися до України для захисту підтримуваних ними сепаратистів, обстріляли коридор, яким, за домовленістю, мали виходити українські силовики.

Build a better website in less than an hour. Start for free at us.

leave a comment