Росія закликає «світову спільноту» «проконтролювати розслідування» вбивства Захарченка

Москва закликає до неупередженого розслідування смерті ватажка угруповання «ДНР» Олександра Захарченка, заявила речниця МЗС Росії Марія Захарова.

«Світова спільнота повинна вимагати… і проконтролювати проведення неупередженого розслідування цього злочину, вчиненого перед очима мирних громадян», – заявила Захарова й додала, що «київська партія війни реалізує терористичний сценарій, посилюючи і без того складну обстановку в регіоні».

Речниця МЗС України Мар’яна Беца відповіла на заяву Захарової. «Мегаблискавична реакція МЗС РФ на вбивство Захарченка свідчить, як мінімум, про спроби РФ прикрити маріонеток, яких вона підтримує і фінансує», – написала Беца в мережі Twitter.

У центрі Донецька 31 серпня близько 17:30 пролунав вибух, унаслідок якого був смертельно поранений ватажок угруповання «ДНР» Олександр Захарченко.

Це вже не перший ватажок проросійських сил на Донбасі, який помирає насильницькою смертю.

Читайте також: Підірвати ватажка: хто і як полює на Захарченка та Плотницького

Громадянин Росії Арсен Павлов («Моторола»), який приїхав на Донбас у 2014 році і очолив там незаконне збройне формування – батальйон «Спарта», загинув 16 жовтня внаслідок вибуху, влаштованого в ліфті його будинку. Павлов неодноразово хизувався знущаннями над захопленими в перебігу бойових дій українськими військовими і казав, що «розстріляв 15 полонених» військових ЗСУ.

8 лютого 2017 року був убитий невідомими особами у своєму робочому кабінеті на базі бойовиків незаконного збройного формування «Сомалі» в Донецьку Михайло Толстих, більше відомий як «Гіві».

Build a better website in less than an hour. Start for free at us.

leave a comment