Tag Archives: Featured

Дніпропетровський шахрай хоче пограбувати Україну, яку він ДУЖЕ любить, ще на 5 мільярдів доларів

Так звані “інвестори” напівдержавної “Укрнафти” миттєво відреагували на закон, що виводить компанію з-під повного впливу групи “Приват”.

Така реакція трьох компаній – Littop Enterprises Limited, Dridgemont Ventures Limited і Bordo Management Limited, зареєстрованих в офшорній зоні Кіпр, які стверджують, що їм належить частина акцій ПАТ “Укрнафта”, на спроби українського парламенту взяти під контроль управління і розподіл прибутку видобувних компаній, в яких державі належить 50% плюс одна акція. Фактично це реакція на прийнятий парламентом 14 січня законопроект №1310, згідно з яким внесена принципова поправка в закон про акціонерні товариства, яка дозволяє провести збори акціонерів при кворумі 50% плюс одна акція.

Цей документ хоча і не дозволяє однозначно міноритарному акціонерові “Укртнафти” групі “Приват” Коломойського, яка володіє близько 42% акцій, ще довгі роки керувати цією компанію за своїм розсудом, але однозначно обмежить таке право з 2016 р. Навіть у тому випадку, якщо на наступній сесії Верховної Ради, з лютого 2015 р., депутатам не вдасться внести правки, які дозволяють вже в цьому році провести збори акціонерів “Укрнафти” без присутності недержавних акціонерів цього ПАТ.

Раніше міноритарні акціонери тієї ж “Укрнафти” успішно блокували проведення зборів акціонерів, користуючись тим, що для його законного проведення необхідний кворум не менше 60% плюс одна акція.

У ПАТ “Укрнафта” державі належить 50% плюс одна акція, якими управляє державна НАК “Нафтогаз України”, близько 42% – у групи “Приват” Ігоря Коломойського; близько 8%, як стверджують ці “інвестори” – Littop Enterprises Limited, Dridgemont Ventures Limited і Bordo Management Limited, належать трьом іноземним компаніям, зареєстрованим на Кіпрі.

Саме ці три кіпрські інвестори “Укрнафти” 31 грудня 2014 р. направили міністру енергетики та вугільної промисловості України Володимиру Демчишину письмове повідомлення (копією і переклад якого має у своєму розпорядженні редакції) про намір вирішити, за їх твердженням, багаторічний спір між ними, “інвесторами” та державою Україна і всіма її державними структурами”.

Фактично багаторічна проблема державного управління активами, операційною діяльністю і розподілом прибутку добувної компаній “Укрнафта” пов’язана з такими вимогами держорганів до ПАТ:

– постачати весь природний газ, що видобувається “Укрнафтою”, як і іншими держкомпаніями, в Україні для забезпечення потреб у газі населення за регульованим (встановлюваним) тарифом національним регулятором – НКРЕКП (насамперед – НКРЕ), який завжди встановлювався нижче граничної ціни газу, що встановлюється НКРЕ для промислових споживачів;

– розподілити та виплатити дивіденди (в бюджет України 2015 р. вже внесені як доходи дивіденди від діяльності “Укрнафти” у 2011-2013 рр. обсягом близько 2 млрд грн);

– вимогою Держфіскальної служби виплатити в бюджет України підвищені рентні платежі за видобуток природного газу та нафти за другу половину 2014 р., на суму близько 3 млрд грн.

Інвестори “вважають, що в даному випадку Україна здійснює свідомі дії, з одного боку, блокуючи можливість “Укрнафти” (УКН) розпоряджатися своїми ресурсами, а з іншого, – з допомогою підконтрольної Кабінету Міністрів України, Державної фіскальної служби застосовуючи до УКН додаткові санкції.

Таким чином, своїми діями стосовно інвестицій, як описано вище, Україна порушила кожне із згаданих вище зобов’язань за ДЕХ (Договору про Енергетичну Хартію. – примітка ред.) і заподіяла інвесторам і УКН істотні збитки, які перевищують 5 мільярдів доларів США. Інвестори вимагають компенсації цих збитків, а також гарантії того, що Україна надалі буде виконувати свої зобов’язання у відповідності з законодавством України і ДЕХ”.

Компанії-інвестори, запевняючи у своїх дружніх намірах і доступності для обговорення виниклої суперечки, пропонують “мирне вирішення конфлікту в ході зустрічі з представниками України”. В іншому випадку, повідомляють кіпрські інвестори Демчишину, “якщо цей спір не може бути врегульований протягом трьох (3) місяців з дати цього листа, інвестори мають намір представити цей спір у міжнародний арбітраж”.

Нагадаємо, що у процесі прийняття Держбюджету-2015 Верховній Раді не вдалося прийняти постанову, що передбачає денонсацію угоди з Кіпром про уникнення подвійного оподаткування. Таким чином, компанії, зареєстровані в офшорній зоні Кіпру, як і раніше, можуть не платити податки в Україні.

Кіпрські компанії копію цього листа направили президенту України Петру Порошенку, прем’єр-міністру Арсенію Яценюку, міністру юстиції Павлу Петренко, главі МЗС України Павлу Клімкіну, а також голові правління НАК “Нафтогаз України” Андрію Коболєву.

Кіпрські інвестори вже 5 січня 2015 р. порадили главі Міненерговугільпрому не відкладати їх письмове повідомлення від 31 грудня та порадили звернутися до їх юридичного консультанта в Лондоні, завбачливо вказавши його юридичну адресу.

ТАКІ ДІЇ КАБАНА-БЄНІ ЩЕ РАЗ ВІДКРИВАЮТЬ ЙОГО СПРАВЖНЮ СУТНІСТЬ. ВІН Є ЩЕ НЕБЕЗПЕЧНІШИМ ВОРОГОМ УКРАЇНИ, НІЖ ВІДОМЕ ХУ#ЙЛО. БО ПРИХОВАНИЙ ВОРОГ УКРАЇНИ ЗАВЖДИ БІЛЬШ НЕБЕЗПЕЧНИЙ ДЛЯ НЕЇ, НІЖ ОЧЕВИДНИЙ!!!

СМЕРТЬ ВОРОГАМ! СЛАВА УКРАЇНІ!

Актриса російського телебачення Галина Пишняк вірно служить фсб росії

Актриса російського телебачення Галина Пишняк, яка раніше зображала свідка “розп’ятого хлопчика” і жертву обстрілу у Волновасі, тепер виконала роль продавчині найближчого магазину до зупинки, яку обстріляли бойовики.

Про це повідомляє російський блогер Андрій Шипілов у мережі.

“На фото зліва вгорі актриса російського телебачення Галина Пишняк розповідає про хлопчика, розп’ятого в Слов’янську. На фото праворуч угорі вона ж зображує на російському ТБ жертву обстрілу в Волновасі.

На фото внизу вона ж 22 січня в Донецьку біля підірваного тролейбуса зображує продавщицю найближчого магазину – свідка обстрілу”, – пише він.

Шипілов також підкреслює, що репортаж знятий безпосередньо після обстрілу зупинки бойовиками.

“Той факт, що не тільки знімальна група російського ТБ, але і всі актори відразу ж опинилися на місці вибуху, і не просто опинилися, а вже були одягнені в уніформу продавщиць найближчого магазину, може мати тільки те пояснення, що російське ТБ заздалегідь знало, де вибухне”, – зазначає він.

Яценюк продовжує розкривати себе як агент Коломойського

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк блокує постанову Кабміну, яка забирає в олігарха Ігоря Коломойського право занижувати ціну на нафту.

Про це пише у мережі депутат від фракції БПП Сергій Лещенко.

“Яценюк продовжує розкривати себе як агента Коломойського. Мета – зупинити нові правила, за якими “Укрнафта” більше не матиме 15-відсоткову знижку на стартову ціну на аукціонах з продажу нафти”, – пише Лещенко.

Як відомо, цієї середи Кабмін ухвалив постанову, якою ця знижка знімалася.

“Зауважень до постанови не було ні в кого з міністрів, у тому числі в міністра юстиції Павла Петренка”, зазначає депутат.

Водночас, за словами Лещенка, в п’ятницю ввечері до Міністерства палива та енергетики прийшли зауваження від Мінюсту – які фактично блокують підготовку документу для підписання Яценюком.

“А цинізм у тому, що, блокуючи в кулуарному режимі постанову, в публічній площині Яценюк продовжує піаритися і вимагає… якнайшвидше подати йому документ на підпис”, – зазначає депутат.

“Майже одночасно із зауваженнями Мінюсту, о 18:01 (!) на сайті Кабміну вийшло відповідне повідомлення, де Яценюк вимагає “оформити відповідно до регламентних вимог і невідкладно подати на підпис главі уряду”, бо “в Секретаріаті Кабінету Міністрів станом на вечір 23 січня належним чином оформленого проекту постанови наразі немає”, – пише Лещенко.

“Її і не може бути, бо ввечері 23 січня підконтрольний Яценюку Мінюст вніс заперечення на постанову. Заради чого це все? Щоб на запланованому на 31 січня аукціоні “Укрнафта” передала фірмам Коломойського нафту з 15-відсотковим дисконтом. На “продаж” планують виставити 500 тисяч тонн, економія для Коломойського – десь 22 мільйони доларів. Тобто майже півмільярда гривень! А ви кажете, що в державі немає грошей на сніданки школярам?”, – обурюється він.